2017-10-23

درباره ما

داده ایمن گستر تدبیر شرکتی دانش‌بنیان است که جهت تجاری‌سازی محصولات طراحی شده در آزمایشگاه روتر دانشگاه تهران تاسیس شده است. این مجموعه عضو شرکتهای پارک علم و فناوری دانشگاه تهران بوده و در محل این پارک مستقر است. این شرکت تلاش می‌کند با ساخت و توسعه  سوئیچ و روترهای بومی، به خودکفایی کشور در این زمینه کمک کند. داده گستر تدبیر در این راستا موفق شده است تا گستره وسیعی از تجهیزات کم ظرفیت تا پرظرفیت و سرعت بالا را تولید نماید. تجهیزات تولیدی این شرکت نیاز طیف بزرگی از مشتریان اعم از اپراتورهای بزرگ مخابراتی تا شرکت های کوچک را مرتفع می سازد. از جمله مهمترین دسته بندی محصولات تولیدی به موارد زیر می توان اشاره کرد:


– روترهای پرظرفیت جهت استفاده در شبکه های اپراتوری
– سوئیچ های پرظرفیت جهت استفاده در شبکه های دیتاسنتری
– روتر و سوئیچ های کم ظرفیت جهت استفاده در سازمانهای کوچک و متوسط
– روتر کم ظرفیت صوت و داده جهت استفاده در ساحتمان های ستادی و شرکت های کوچک


داده گستر تدبیر

بیانیه ماموریت داده گستر تدبیر: تولید تجهیزات شبکه بومی

شرکت داده گستر تدبیر برای بومی سازی تکنولوژی ساخت تجهیزات مدرن مخابراتی و خودکفایی کشور، به وجود آمده است. هدف اولیه تاسیس این مجموعه  طراحی و تولید سوئیچ‌ها و روتر‌های شبکه‌های IP سرعت بالا است. همچنین ارائه خدمات و آموزش‌های مربوط به این تجهیزات جهت ارائه به مشتریان از فعالیت های دیگر این شرکت است. تمرکز بر تکنولوژی‌های روز و دانش بنیان همراستا با اهداف اصلی نیز همواره مد نظر است. .
این مجموعه شرکتی دانشگاهی است. عمده سهامداران، مدیران و کارشناسان آن را اعضای هیئت علمی و نیز فارغ التحصیلان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) از معتبرترین دانشگاه‌های کشور تشکیل داده و شرکت این نیروها را بزرگترین سرمایه خود می داند.
اهداف کلان این شرکت را می توان به صورت زیر بر شمرد:

– تلاش برای حرکت در لبه تکنولوژی
–  اولویت دهی به رضایت مشتریان
–  توجه به خودکفایی کشور
– تولید محصولات دوستدار محیط زیست

Follow by Email
Twitter
Instagram